![Ворскла та Дніпро-1 розписали бойову нічию](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/60f/efe/473/60fefe473b2dc.jpeg.webp)
Сьогодні відбувся передостанній матч 1 туру чемпіонату України з футболу 2021/2022. Лише поєдинок між Динамо та Минаєм перенесений на більш пізній строк і відбудеться 11 серпня.
Читайте також: Усі результати 1-го туру чемпіонату України з футболу
Сьогодні ж сезон в УПЛ для себе відкрили Ворскла і Дніпро-1. Полтавці приймали команду Йовічевіча на четвертий день після невдалого виїзного матчу Ліги Конференцій. Команда Юрія Максимова не змогла втримати перемогу над КуПСом.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Очікувалося, що дніпряни активніше почнуть зустріч, однак перша половина залишилася за господарями. Ворскла і била частіше, і більше володіла ініціативою. Вже на 7 хвилині полтавці повели в рахунку. Степанюк завдав нескладний удар з кута карного майданчика, проте Паст припустився позиційної помилки та дозволив м'ячу залетіти у ворота. Можливо, кіпера гостей засліпило сонце.
На початку другого тайму гості залишилися в меншості. Капітан дніпрян Логінов за 10 хвилин заробив дві жовті картки та достроково залишив поле. Правда, справедливість другого попередження викликає питання, адже Кане явно підмальовував фол.
Втім, саме залишившись в меншості Дніпро-1 відзначився. Герой матчу Швеція – Україна на Євро Артем Довбик отримав м'яч в чужому майданчику, хитнув захисника і вразив кут воріт Різника.
Дніпро на цьому не зупинився і продовжив забивати. Правда, не тільки в чужі ворота. У досить простій ситуації Сваток вирішив вибити м'яч майже з рук Паста, проте в підсумку просто перевісив воротаря і забив автогол.
Однак на допомогу знову прийшов Довбик. Форвард вийшов сам на сам після пасу Назаренка та оформив дубль. Правда, під час пасу Артем перебував у офсайді, проте судді чомусь це проігнорували.
Ворскла очікувано кинулася в атаку в надії реалізувати свою більшість. Проте ані Пешич, ані Пуцлін, ані Вакула свої моменти не реалізували. Дніпро-1 в меншості відстояв нічию в Полтаві і тепер може готуватися до битви з Чорноморцем. На Ворсклу ж очікує матч-відповідь Ліги Конференцій з КуПСом, після чого – домашня зустріч з Рухом.
Ворскла – Дніпро-1 2:2
Голи: Степанюк, 7, Сваток, 67 (аг) – Довбик, 59, 72.
Ворскла: Різник – Пердута, Чеснаков (Пешич, 66), Яворський, Тамм – Пуцлін, Скляр – Кане (Луїзао, 61), Тілль (Челядин, 61), Якубу (Кравчук, 81) – Степанюк (Вакула, 61).
Дніпро-1: Паст – Лучкевич (Батагов, 76), Сваток, Логінов, Адамюк – Когут (Ді Франко, 58), Джурасек, Кравченко – Чуже, Довбик, Русин (Назаренко, 58).
Попередження: Кані, Яворський, Челядин, Скляр – Логінов, Когут, Назаренко.
Вилучення: Логінов.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ