"Динамо-2" зіграло внічию з "Арсеналом"

14 лютого 2015, 18:42

Дві київські команди провели спаринг і забили по голу – 1: 1

У суботу "Динамо-2" завершило тижневий цикл дворазових і одноразових тренувань контрольною грою з київським "Арсеналом". Поєдинок завершився внічию – 1: 1.

Динамівці першими відкрили рахунок: на 3-й хвилині відзначився В'ячеслав Панфілов. "Каноніри" відігралися в середині першого тайму, реалізувавши пенальті.

Пережив катастрофу шатла і повернувся в космос через 30 років: неймовірна історія м'яча

"Динамо-2" – "Арсенал" (Київ) – 1:1 (1:1)
Голи: Панфілов (3) – (24, з пен.)

"Динамо-2": Бущан (Волинець, 46), Чорноморець, Джгерреная (Азацький, 26), Рижук (к), Сірник (Скидан, 46), Панфілов (Полярус, 46), Морозенко (Болденков, 46), Дієго Суарес (Ісраїлов, 46), Яремчук, Савченко (Карташов, 75), Хобленко (Цибульник, 68).