![Марина Стрілецька відчуває ненависть до російських окупантів](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/625/5c2/aa2/6255c2aa2763c.png.webp)
Кривавий диктатор Путін та його посібники розраховували, що в Україні російських військових зустрічатимуть з квітами, а насправді вони одержали жорсткий опір всього населення. Через вторгнення РФ змінилося ставлення українців до росіян.
Читайте також: Зомбо-ліга для спортсменів-ганчірок! Пятов визначив майбутнє російського футболу
Арбітр ФІФА Марина Стрілецька розповіла про почуття, які викликають у неї російські окупанти.
"Моя бабуся з Росії, і родичі по татовій лінії – із Сибіру. Можна сказати, що я наполовину росіянка. Але вони пробудили таке почуття ненависті, що я ніколи не могла б подумати, що можу так ненавидіти когось. Якби мені дали гранату, я пішла б і вбила, не замислюючись, що це чиєсь життя.
Моя сестра намагалася допомогти мені з цими негативними емоціями та ненавистю, яка жила та постійно пульсувала в моїй крові. І вона справді допомогла мені. Десь після тижня я почала почуватися краще, не було жодних емоцій, тільки якесь порожнє тіло", – сказала Стрілецька в інтерв'ю каналу Футбол 1/2/3.
![Марина Стрілецька пережила весь цинізм російських окупантів Марина Стрілецька пережила весь цинізм російських окупантів](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/622/09a/033/62209a033e32a.jpg.webp)
Нагадаємо, асистентка Катерини Монзуль Марина Стрілецька в перші дні війни опинилася в епіцентрі бойових дій. Марина не встигла залишити свій будинок біля Харкова та на власному досвіді побачила, що несе "російський світ".
Також ми повідомляли, що через паузу у чемпіонаті України Марина Стрілецька зараз працює у першості Швейцарії.
![Марина Стрілецька та Катерина Монзуль працюватимуть у зарубіжних чемпіонатах Марина Стрілецька та Катерина Монзуль працюватимуть у зарубіжних чемпіонатах](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/623/edc/83c/623edc83cd174.jpg.webp)