18-річна українка вибила зі Стамбула вже другу росіянку: огляд матчу Костюк

21 квітня 2021, 16:27
У другому колі турніру в Туреччині Марта Костюк за півтори години обіграла четверту сіяну Дарину Касаткіну з РФ і вийшла до чвертьфіналу змагань

Марта Костюк / Фото: Федерація тенісу України

На турнірі WTA 250 в Стамбулі українська тенісистка Марта Костюк обіграла вже другу росіянку поспіль. У першому колі Костюк пройшла Каміллу Рахімову, а тепер розібралася з Дариною Касаткіною – 6:3, 7:5 і вийшла до чвертьфіналу. При цьому Дарина займає 37-ме місце у світовому рейтингу, тоді як Марта – 85-те.

Поєдинок в Туреччині тривав майже півтори години. По ходу другого сету Костюк лідирувала з двома брейками 4:0, але ледве все не розгубила. Касаткіна один брейк відіграла, а за рахунку 5:4 українка не скористалася матчболом. Потім Марта зробила ще один брейк і пішла з п'яти брейкпоінтів суперниці, щоб завершити зустріч на свою користь.

Цікаво, що Касаткіна до зустрічі з українкою за останні два місяці здобула 13 перемог у 14 матчах і стала чемпіонкою турнірів у Мельбурні і Санкт-Петербурзі. Але в особистих зустрічах з росіянкою Марта веде вже 2:0.

Для 18-річної киянки ця перемога стала другою в жіночому турі після перенесеного коронавірусу. Перед цим Костюк допомогла Україні обіграти Японію в матчі Кубка Біллі-Джин Кінг.

У наступному колі турніру з призовим фондом 235 238 доларів (6,6 мільйона гривень) Костюк битиметься з Ван Цян з Китаю (№50 WTA) або з Аною Конюх з Хорватії (№241).

Раніше ми писали, що Цуренко не вірить, що зможе виступити на Олімпіаді в Токіо. Зірка українського тенісу ніяк не може відновитися від травми ліктя. Леся повернулася на корт після тривалого лікування, але знову змушена була перервати сезон.

Також Світоліна зізналася, як Монфіс робив їй пропозицію вийти заміж.