![В Україні знову можуть пройти матчі Євро](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/618/4da/655/6184da655e196.jpg.webp)
Спільний інтерес у проведенні турніру висловили Данія, Норвегія, Фінляндія та Швеція.
Також зацікавленість в організації жіночої першості Європи виявили національні асоціації Польщі, України, Франції та Швейцарії.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/608/930/d06/608930d06ef2a.jpg.webp)
Процес подання заявок на проведення турніру стартував у липні 2021 року та триватиме до жовтня 2022 року, а у грудні 2022-го Виконавчий комітет УЄФА обере господарів турніру.
У рамках гнучкого заявкового процесу учасникам рекомендується подати вісім стадіонів категорії 4 місткістю від 15 000 до 30 000 глядачів, повідомляє УЄФА.
Нагадаємо, 2018 року Київ приймав фінали чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів. А 2012 року у нашій країні пройшов чемпіонат Європи. Тоді матчі приймали Київ, Донецьк, Харків та Львів.
Раніше ми писали, що Україна бореться за проведення Олімпіади: навіщо вона потрібна і коли це буде.