Ворог по сусідству: Підручний злетів на 21 місце, а лідера норвежців підсидів партнер

20 березня 2021, 17:01
Українці не змогли поборотися за медалі, хоча Підручний піднявся до топ-15

Стурла Лагрейд / Фото: Reuters

Останнє в сезоні чоловіче переслідування на Кубку світу з біатлону завершилося тріумфом молодого норвежця Стурли Лагрейда. У жіночому пасьют стрілянину більшості спортсменок зламав сильний поривчастий вітер. Чоловікам було трохи легше, однак мазали вони теж чимало.

Переможець спринту Лукас Хофер виграв гонку Кубка світу через 7 роківпісля дебютного "золота", проте зробити дубль в Швеції не зміг. Його підвела стрільба стоячи. Але Хофер все одно зумів фінішувати третім. Другим став лідер загального заліку Йоханнес Бе. А виграв всього з двома промахами молодий норвежець Лагрейд і забрав Малий кришталевий глобус у пасьюті.

Українці на трасу Естерсунда почали йти в четвертому десятку, але за рахунок чистого стрільби Дмитро Підручний піднявся до ТОП-10 після другого рубежу. Однак поборотися за п'єдестал йому завадили три штрафних кола на двох стійках. Але і 13 місце після 34-го на старті – великий прогрес. На 17 місць піднявся Цимбал – 33 позиція.