Відмовився від "обіймашок" з росіянами: український паралімпієць не повторив помилку Магучіх

30 серпня 2021, 18:20
Після скандалу на Олімпіаді-2020 з легкоатлеткою Ярославою Магучіх, українські паралімпійці зробили висновки. Тепер вони вміють стримувати свої емоції

Ігор Цвєтов відмовився фотографуватися разом з російськими спортсменами / Фото: Getty Images

Сьогодні на Паралімпійських іграх у Токіо український бігун Ігор Цвєтов здобув "срібло" в забігу на дистанції 100 метрів. У фіналі українець змагався з трьома бігунами з ПКР – Дмитром Сафроновим, Артемом Калашяном і Давидом Джатієвим. Як повідомляли, росіянин Сафронов виграв "золото", встановивши новий світовий рекорд, а Калашян виборов "бронзу".

Після оголошення результатів змагання, всі три медалісти вийшли на п'єдестал на церемонію нагородження. Бігуни з ПКР запропонували українцю зробити спільне фото, але Ігор Цвєтов від них віддалився.

Після цього російські спортсмени фотографувалися самі, без українського атлета.

Ігор Цвєтов / Фото: Getty Images

Нагадаємо, на нещодавній Олімпіаді-2020 у Токіо виник грандіозний скандал з українською стрибункою Ярославою Магучіх, яка сфотографувалася з олімпійською чемпіонкою Марією Ласіцкене з Росії.

Марія Ласіцкене і Ярослава Магучіх / Фото: Reuters

За обійми з капітаном Збройних сил РФ, а також довіреною особою Володимира Путіна на президентських виборах-2018 Марією Ласіцкене молодшого сержанта ЗСУ Ярославу Магучіх викликали на килим у Міноборони України.

Ярослава Магучіх

Пізніше сама українка в офіційній заяві пояснила обійми з росіянкою емоціями після виграної бронзової медалі.