"Гірники" змінюють захист на Лігу Європи: склади на матч "Шахтар" – "Рома"

18 березня 2021, 19:21
У стартовий склад донеччан повернувся недавній іменинник Сергій Кривцов

"Рома" - "Шахтар" / Фото: Reuters

Сьогодні в Києві в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" прийме римську "Рому". Початок поєдинку – о 19:55. Наставники команд вже назвали стартові склади. Мультимедійна онлайн-трансляція "Шахтар" – "Рома" доступна на нашому сайті з усіма цікавими подробицями, яскравими фото і відео.

"Рома" – "Шахтар" / Фото: Reuters

"Шахтар": Трубін, Додо, Кривцов, Вітао, Матвієнко, Майкон, Маркос, Алан Патрік, Тете, Соломон, Мораес.

Запасні: Шевченко, Пятов, Хочолава, Бондар, Тайсон, Дентіньо, Марлос, Сіпріано, Болбат, Судаков, Коноплянка, Фернандо.

Впадає в очі, що в захист "гірників" повернувся Сергій Кривцов, який в понеділок відсвяткував 30 років. А ось "Рома" зіграє без травмованого Мхітаряна.

"Рома": Лопес – Ібаньєс, Крістанте, Кумбулла – Карсдорп, Діавара, Вільяр, Спінаццола – Карлес Перес, Педро – Майораль

Запасні: Міранте, Фузато, Пеллегріні, Джеко, Сантон, Манчіні, Бруно Перес, Калафьорі, Ель-Шаараві.

У першому матчі тиждень тому італійці в Римі здобули перемогу з рахунком 3:0. Рахунок відкрив Пеллегріні, а після перерви відзначилися Ель-Шаараві і Манчіні. Для проходу до наступного раунду "Шахтарю" необхідно забити мінімум три м'ячі і при цьому не пропустити, перевівши гру в екстра-тайми. Або ж виграти з різницею у 4 голи.

Раніше коментатор заявив, що "Шахтар" обіграє "Рому".