"Рома" – "Шахтар": відео огляд матчу Ліги Європи

11 березня, 23:55

Любомир Луканюк Любомир Луканюк

Команди зустрілися в 1/8 фіналу

У Римі пройшов перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи. "Рома" приймала "Шахтар". Римлян тренує колишній наставник "гірників" Паулу Фонсека, а в групі атаки грав Генріх Мхітарян, який багато забивав за донецький клуб. Ми вели онлайн-трансляцію матчу "Рома" – "Шахтар". А тут – відео голів і небезпечних моментів зустрічі.

Дивіться також стрим матчу "Рома" – "Шахтар"

"РОМА" – "ШАХТАР" – 3:0

23-тя хвилина. 1:0. Пеллегріні втік від захисників і Трубіна і вразив порожні ворота

27-ма хвилина. Шикарний момент Мораеса

30-та хвилина. Трубін помилився і віддав м'яч Мхітаряну, який не влучив у порожні ворота

Огляд першого тайму

Москва слухає гімн України! Харків'янка виграла чемпіонат Європи, обійшовши двох росіянок