![Анатолій Трубін й Ілля Забарний](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/60b/8af/105/60b8af10500c3.png.webp)
На посвяченні новачків збірної України особливу увагу привернув виступ дуету у складі воротаря Шахтаря Анатолія Трубіна і захисника Динамо Іллі Забарного. Вони були єдиними, хто співав українською мовою.
Україна – Північна Ірландія: онлайн-трансляція матчу
Трубін і Забарний виконали "Старі фотографії" Скрябіна.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
При цьому в глядацькій залі Бєсєдін сміявся, Безус підспівував, Шевченко і Шовковський аплодували.
Нагадаємо, Олександр Зубков на посвяченні в новачки збірної виступив з хітом Монатика "Кружит", Денис Попов і Богдан Ледньов заспівали "Поворот" групи "Машина Времени", а тріо Георгій Судаков, Артем Бондаренко і Артем Довбик обрали для виступу пісню "Вечериночка" Монатика і Віри Брежнєвої.
Де дивитися матч Україна – Північна Ірландія
Відзначимо, що новачки збірної України на посвяченні в національній команді співають, здебільшого, пісні російською. Винятком раніше був хіба що Ігор Пердута з Ворскли, який виконав "Червону руту".
Це навіть стало приводом для критики збірної з боку DZIDZIO, який часто виконує гімн України перед матчами "синьо-жовтих". "Я б порадив традиції трохи поміняти – і співати українські пісні, тому що все-таки у нас українська збірна", – казав раніше в ефірі Великого футболу DZIDZIO.
Читайте також: