Україна – найсильніша! Медальний залік чемпіонату Європи з важкої атлетики в Москві

11 квітня 2021, 19:51
Наша збірна в столиці РФ виграла найбільше нагород

Український штангіст Дмитро Чумак / Фото: Getty Images

Збірна України з важкої атлетики виграла медальний залік чемпіонату Європи, що відбувався в Москві. У головному рейтингу, що враховує нагороди за сумою ривка і поштовху, наша команда виборола чотири "золота", одне "срібло" й одну "бронзу".

Нагадаємо, "золотими" в сумі двоборства стали Дмитро Чумак, Ірина Деха, Каміла Конотоп і Аліна Марущак. На рахунку Анастасії Лисенко "срібло", а в Дмитра Вороновського – "бронза".

Каміла Конотоп / Фото: Instagram

Слідом за нами в медальному заліку розташувалися Болгарія (3-3-1) і Вірменія (2-2-4).

Зазначимо, що перше місце посіла Україна і в заліку, що враховує "малі" медалі – окремо за ривок і поштовх. Тут у нас 17 п'єдесталів.

Раніше ми писали, що після своєї перемоги Дмитро Чумак опублікував вогняний пост, додавши до рядків з пісні "Москва" гурту "Ленінград" ("Вчера приснился сон прекрасный – Москва сгорела целиком") фото Красної площі у вогні.

Дмитро Чумак / Фото: Getty Images

Також ми розповідали про дружину українського штангіста, котрий спопелив Красну площу.

Відео: Сьогодні

Нагадаємо, 10 квітня відбувся фінал гіпершоу "Маска". Він шокував усіх. Радість, здивування, захоплення – ми зібрали всю палітру емоцій учасників в одному відео. Зриваємо маски і кайфуємо разом!

І головне – проєкт продовжили на другий сезон!