Україна – Австрія: відео гола та огляд визначального матчу групи C на Євро-2020

21 червня 2021, 21:25
У заключному матчі групи C на Національному стадіоні у Бухаресті команду Андрія Шевченка влаштовувала і нічия. Однак єдиний гол у першому таймі приніс перемогу австрійцям

Олександр Зінченко та Олександр Караваєв проти Крістофа Баумгартнера / Фото: Reuters

Сьогодні, 21 червня, в Бухаресті збірна України провела останній матч групового етапу Євро-2020 проти Австрії. Команди набрали за два тури по три очки, але "синьо-жовті" випереджали суперника за забитими м'ячами. І для другого місця їм досить було нічиєї. Але українці програли 0:1 і тепер чекають, чи зможуть отримати путівку до 1/8 фіналу.

Дивіться огляд матчу

Збірна України вкрай нервово провела стартові хвилини зустрічі, тоді як Австрія створювала моменти біля наших воріт – і на 21-й хвилині відкрила рахунок. Крістоф Баумгартнер продавив молодого Іллю Забарного і ногою переправив м'яч у сітку.

Незабаром Баумгартнер покинув поле через травму, але свою роль він зіграв – забив гол, на який Україна не знайшла чим відповісти. Хоча створювала моменти у другому таймі, а після навісу зі штрафного захисники збірної Австрії ледь не зрізали м'яч у свої ворота, але воротар потягнув.

Австрія після мінімальної перемоги посіла друге місце в квартеті C, відсунувши України з трьома очками на третє. І тепер команді Шевченко доведеться чекати закінчення боротьби в інших групах, щоб дізнатися – чи залишається вона на Євро або їде додому.

Нагадаємо, що Нідерланди достроково виграли групу, а македонці втратили всі шанси на плей-оф після програшу Україні.

Раніше Берінчик звернувся до пацанів збірної України перед Австрією.

А ми також розповідали, чому Україні потрібно потрапити на Італію, яку на Євро-2020 всі бояться. Якщо наші футболісти хочуть пошуміти на Євро, їм потрібні великі перемоги. До того ж тренерський штаб Андрія Шевченка складається з італійців.