Уельс – Данія: відео голів та огляд розгрому в першому матчі 1/8 на Євро-2020

26 червня 2021, 21:36
У першому матчі плей-оф в Амстердамі данці зійшлися з півфіналістом минулого чемпіонату Уельсом і повели в першому таймі, а у другому – розгромили валлійців

Збірна Уельсу проти Данії в 1/8 Євро-2020 / Фото: Reuters

Данія витворила щось неймовірне на груповому етапі і стала першою командою в історії Євро, яка вийшла до плей-оф після двох поразок на старті. До 1/8 датчан вивів розгром Росії (4:1), а тепер в Амстердамі вони зіткнулися з Уельсом, який боровся за лідерство в групі А з потужною Італією, але зайняв друге місце в квартеті. І рознесли валлійців – 4:0.

Дивіться огляд матчу

Багатостраждальні данці відкрили рахунок на 27-й хвилині – Дольберг з-за меж штрафного пальнув точно в дальній нижній кут. VAR перевірив гол, але причепитися було ні до чого.

До кінця першого тайму сіверяни могли забити ще, але після удару Мехлу Ворд кінчиками пальців виніс м'яч за лицьову.

А вже на початку другого тайму Данія подвоїла рахунок: Брейтуейт на 48-й хвилині прорвався в штрафну по правому флангу, прострілив у воротарський. Вільямс вибив м'яч, але прямо в ноги Дольбергу, який розстріляв ворота Уорда – 2:0.

Рахунок до розгромного на 88-й хвилині довів Мехле, який увірвався до чужого штрафного справа, обіграв суперника, змістився ближче до центру і пробив між воротарем і штангою – 3:0.

А добив суперника на 6-й компенсованій хвилині Брейтвейт. Суддя спочатку скасував гол через офсайд, але після звернення до VAR зарахував його.

Нагадаємо, що Данія вважалася другим фаворитом своєї групи після Бельгії. але реанімація Еріксена в матчі з Фінляндією (0:1) вибила її з колії, а потім була упущена перемога над бельгійцями (1:2).

А після ганебного розгрому від Данії капітан РФ не вибирав виразів.