Сексуальна українка визнана найкращою каратисткою світу

2 грудня 2021, 13:59
Всесвітня федерація карате опублікувала оновлений рейтинг спортсменів. Відразу шість представників України увійшли до ТОП-10 у своїх вагових категоріях

Анжеліка Терлюга / Фото: Instagram

Зокрема, номером один у вазі 55 кг серед жінок названо срібну призерку Олімпіади в Токіо Анжеліку Терлюга, а №3 у категорії 75 кг у чоловіків став бронзовий медаліст Ігор-2020 Станіслав Горуна.

Анжеліка Терлюга зі своєю медаллю / Фото: Reuters

Нагадаємо, у листопаді Анжеліка Терлюга поступилася в 1/8 фіналу чемпіонату світу в Дубаї тій самій болгарці Івет Горановій, якій улітку програла у фіналі Ігор у Токіо. Після цього 29-річна одеситка натякнула на завершення кар'єри.

"Дуже боляче, коли розумієш, що мрія ніколи не стане реальністю. Я втомилася шукати причини, чого бракує і що не так", – написала тоді в Instagram Терлюга.

Додамо, що після літньої Олімпіади в Токіо Анжеліка Терлюга зіграла весілля з тренером Володимиром Зарецьким, а потім відгуляла медовий місяць на Мальдівах