Рух втік із зони вильоту, здобувши вольову перемогу над Олександрією

2 травня 2021, 15:59
Львівська команда випереджає закарпатський Минай на шість очок і піднімається на 10-те місце української Прем'єр-ліги за два тури до закінчення сезону

/ Фото: Рух Львів

Сьогодні в чемпіонаті України проходять ще чотири матчі. Нагадаємо розклад і результати 24-го туру УПЛ. Відкрили великодній день на "Арені Львів" місцевий Рух і Олександрія. Аутсайдер під наглядом нашої рефері ФІФА Катерини Монзуль здобув доволі несподівану вольову перемогу 2:1 і віддалився від останнього місця вже на шість очок.

Першими м'яч забили гості. На 15-й хвилині Максим Третьяков вчасно опинився на добиванні в штрафному майданчику Руху. Дивіться найкращі моменти першого тайму:

Тим часом Луческу розкрив проблеми Циганкова і Сидорчука в Динамо.

Шальки терезів на свою користь Рух схилив у перші дев'ять хвилин другої половини зустрічі. На 52-й хвилині 20-річний півзахисник Остап Притула з близької дистанції зрівняв рахунок. А на 54-й хвилині Богдан Бойчук красивим ударом з-під захисника приніс перемогу львівському колективу. Хоч як далі суперники не старалися, більше забити не змогли. До вашої уваги – найцікавіші моменти другого тайму:

Отже, Рух піднімається на 10-ту позицію і фактично гарантує собі місце в Прем'єр-лізі на наступний сезон. А Олександрія залишається сьомою.