Миколенко, який привіз пенальті Україні, покинув збірну і вперше заговорив

30 березня 2021, 01:42
Захисник Динамо запевнив, що стане сильнішим після цієї ситуації

Віталій Миколенко / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Захисник "Динамо" і збірної України Віталій Миколенко вперше заговорив після своєї помилки у відбірковому поєдинку ЧС-2022 з Фінляндією (1:1). За дві хвилини до кінця основного часу молодий футболіст заробив пенальті і видалення. Раніше бразилець втішив Миколенка, який сидів на сходинках після матчу.

"Хочу сказати вельми дякую кожному вболівальнику, який вірив в команду до кінця. І звичайно ж людям, які підтримали мене в дуже важкий момент. З Вами я стану тільки сильнішим", – написав Миколенко в Instagram і вже покинув розташування збірної

Нагадаємо, що на 88-й хвилині зустрічі Україна – Фінляндія за рахунку 1:0 на користь "синьо-жовтих" Миколенко і Забарний привезли пенальті в свої ворота, а Миколенка ще й видалили за фол останньої надії проти Пуккі у власному штрафному. Бущан вгадав напрямок удару, але все той же Пуккі вистрілив надто сильно – 1:1.

Раніше ми розповідали, чому Миколенко поховав збірну України. "Треба було мені підказати, щоб Миколенко вибивав м'яч, а я сказав, щоб він мені скидав. Напевно, я його заплутав. Хотів би вибачитися", – зазначив після матчу воротар нашої команди Георгій Бущан.

Третій поєдинок у цьому відборі команда Андрія Шевченка проведе вже в середу, 31 березня, проти Казахстану. Сьогодні з'явилася інформація, що поєдинок може не відбутися через хворих на ковід у складі суперника. Але в федерації Казахстану спростували спалах COVID-19.