Колос після дебошу в потязі розгромив Ворсклу

24 квітня 2021, 18:56
Команда з Ковалівки, що стала фігурантом кількох нефутбольних скандалів, розклала по поличках суперників з Полтави і підвищила свої шанси на потрапляння до єврокубків

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Колос" Ковалівка

У суботньому матчі УПЛ Колос в Ковалівці обіграв Ворсклу 3:0 і майже позбавив полтавців шансів на "бронзу", головним претендентом на яку є Зоря.

Сам Колос тим часом поліпшив власні шанси якщо не на "бронзу", то на 4-5 місця.

ОГЛЯД МАТЧУ КОЛОС – ВОРСКЛА 3:0

Зазначимо, що якщо Динамо 13 травня в фіналі з Зорею виграє Кубок України, то володар третього місця в УПЛ отримає право виступати в Лізі Європи, а 4-та і 5-та команди чемпіонату потраплять до нового єврокубку – Ліги Конференцій.

До фінішу УПЛ – ще три повних тури.

У суботньому матчі Колоса і Ворскли перший тайм завершився внічию 0:0. Однак після перерви полтавці розклеїлись. На 47-й хвилині в їхніх воротах розписався син головного тренера ковалівців Денис Костишин, на 66-й Чурко ударом з пенальті в правий кут не зміг пробити кіпера Різника, але з добивання подвоїв рахунок. А на 87-й хвилині добив Ворсклу Смирний.