Начебто під машину потрапив: діагноз українця після страшного зіткнення

23 грудня 2021, 18:53
Український легіонер бельгійського Мехелена Мар'ян Швед отримав серйозні травми у матчі Кубка Бельгії проти Ейпена та залишив поле на ношах

Мар'ян Швед постраждав в матчі Кубку Бельгії / Фото: Getty Images

Швед вийшов на заміну на 71-й хвилині, але провів на полі менше п'яти хвилин. Внаслідок зіткнення з воротарем Мар'ян знепритомнів.

У лікарні у гравця діагностували струс мозку, забиття вуха та легені. Також він має обстеження у отоларинголога, повідомляє ua.tribuna.com.

Мар'ян Швед знепритомнів після зіткнення з голкіпером Ейпена / Фото: Twitter

Сам же поєдинок завершився для Мехелена поразкою з рахунком 1:3 та вильотом із Кубка країни. У чемпіонаті країни він іде на восьмому місці.

У поточному сезоні Швед провів 18 матчів у всіх турнірах, забив два м'ячі та зробив одну результативну передачу.

Раніше ми повідомляли про моторошну травму Неймара: нога форварда ПСЖ вивернулася як гума, після підкату гваделупського захисника Сент-Етьєна Масона.

Неймара зламали в чемпіонаті Франції / Фото: Twitter