Її ніхто не зупинить! Білява ракета виграла 7-й поспіль спринт в біатлоні

19 березня 2021, 15:23
Краща з українок виявилася в четвертому десятку

Тірілл Екхофф і Інгрід Тандревольд / Фото: Reuters

Сьогодні в шведському Естерсунді стартував останній, 10-й, етап Кубка світу з біатлону. У березні в Нове-Мєсто жіночий спринт приніс срібну медаль українці Юлії Джимі, проте коротка гонка в Скандинавії киянці не вдалася – два промахи і тільки 41 місце.

Кращою з українок виявилася Олена Підгрушна, яка з прикрим промахом на лежці фінішувала 35-ю. А "золото" знову виграла дострокова переможниця загального заліку норвежка Тіріл Екхофф. Навіть з одним колом штрафу вона була швидше за італійку Доротею Вірер і продовжила рекордну серію перемог у спринтах до семи гонок поспіль.

Завдяки ідеальній стрільбі на третю сходинку п'єдесталу піднялася ще одна норвежка Інгрід Тандревольд. Відзначимо, що в цій гонці дебютувала на Кубку світу з біатлону олімпійська чемпіонка Пхенчхана-2018 в лижних гонках Стіна Нільссон і виступила непогано – 27-річна шведка з одним промахом посіла 26 місце.