Данія – Фінляндія: відео голу та огляд матчу Євро-2020 з реанімацією гравця

12 червня 2021, 22:34
Поєдинок в Копенгагені, в якому ледь не сталася трагедія з півзахисником данців Крістіаном Еріксенем, був відновлений і завершився поразкою його команди 0:1

Данія проти Фінляндії на Євро-2020 / Фото: Reuters

Дербі Північної Європи побачили вболівальники в Копенгагені. У другий день Євро-2020 на полі "Паркена" зійшлися збірні Данії та Фінляндії. У підсумку, після великої перерви, пов'язаної з зупинкою серця і реанімацією данця Еріксена, Суомі сенсаційно переграли суперника – 1:0.

ДАНІЯ – ФІНЛЯНДІЯ – 0:1. ОГЛЯД МАТЧУ

Данія з перших хвилин сміливіше йшла в атаку, створюючи проблеми фінам в обороні. Однак не сильно розслаблялися і в атаці, оскільки Суомі могли небезпечно відповісти в будь-яку хвилину. Але на 43-й хвилині зустрічі ледь не сталася трагедія. Півзахисник збірної Данії та італійського Інтера Крістіан Еріксен несподівано втратив свідомість.

Еріксен просто звалився на газон на 43-й хвилині матчу і не ворушився. На поле у ту ж мить вибігли медики, а поєдинок зупинили за рахунку 1:1. Після 10 хвилин реанімаційних дій футболіста відвезли зі стадіону до лікарні. Знову команди вийшли на поле майже через дві години.

Незважаючи на перевагу Данії в першому таймі, рахунок в матчі відкрили саме фіни. Контратака Суомі завершилася точним ударом Йоел Пог'янпало.

Данія отримала шанс відігратися на 74-й хвилині, коли арбітр Тейлор поставив пенальті. Але Хейбьерг пробив слабо, і фінський голкіпер Градецький зловив м'яч намертво.

Нагадаємо, що Данія вісім разів брала участь в чемпіонатах Європи. А Євро-1992 закінчився для неї сенсаційною перемогою. Для Суомі – це дебют на континентальних першостях.

Другий поєдинок в групі В розпочнеться о 22:00 в Санкт-Петербурзі. Мультимедійний онлайн Бельгія – Росія пройде на нашому сайті з відео голів та описом ключових моментів зустрічі.

Також ми повідомляли, де і коли дивитися матч Бельгія – Росія на Євро-2020 в суботу.

Цікаво, що сліпий кіт передбачив провал росіян, букмекери з ним згодні.