Чехія – Данія: де й коли дивитися матч 1/4 фіналу на Євро

3 липня 2021, 18:31
Поєдинок двох темних конячок на Олімпійському стадіоні в Азербайджані стартує о 19:00 за київським часом. Переможець виходить на пару Англія – Україна

Збірна Чехії з прапором / Фото: Reuters

У суботу визначаться всі чотири півфіналісти чемпіонату Європи. Сьогодні проходять ще два матчі – в Баку і в Римі. На нашому сайті йде Чехія – Данія онлайн. Команди, які на груповому етапі здобули лише по одній перемозі, на старті плей-оф здобули переконливі перемоги.

У прямому ефірі на українському телебаченні матч одночасно покажуть телеканали "Футбол 1" і "Футбол 2". Трансляція безпосередньо зі стадіону починається о 18:50. Перед цим експерти обміняються думками в студії.

У повторі дуель команд Чехії і Данії покажуть вже в ніч на неділю о 1:30 на каналі "Футбол 3". Останнього дня тижня бажаючі можуть долучитися до перегляду в інший зручний час – о 16:20 на "Футбол 2", о 18:40 – на "Футбол 3", о 22:25 – на "Футбол 1".

Також ми ведемо онлайн-трансляцію Україна – Англія.

Збірна Данії вигравала чемпіонат Європи 1992 року, коли замінила Югославію. Чехи ж у фіналі ЧЄ-1996 поступалися німцям.