Арбітра, який вивів Екваторіальну Гвінею у півфінал, дискваліфікували

3 лютого 2015, 23:42

Збірній Тунісу це не допоможе: команда покидає турнір і повинна заплатити $50 тисяч

Маврікієць Сичурн Раджіндрапасард, головний суддя чвертьфінального матчу Кубка африканських націй-2015 Екваторіальна Гвінея – Туніс, дискваліфікований на шість місяців за допущені помилки в грі.

У неділю в Бате футболісти Екваторіальної Гвінеї в додатковий час здолали команду Тунісу з рахунком 2:1, відігравшись на другій доданій до другого тайму хвилині завдяки голу Хав'єра Бальбоа з пенальті. Після матчу головний тренер тунісців Джордж Лікенс звинуватив суддю в тому, що той "забезпечив" суперникам результат, а президент Федерації футболу Тунісу Ваді Джарі заявив, що відмовляється від членства в Африканській конфедерації футболу (CAF).

У вівторок в Бате відбулося позачергове засідання суддівського комітету CAF, який розглянув дії Раджіндрапасарда в минулій грі. Рівень суддівства був оцінений як низький. Також було відмічено, що арбітр із Маврикія не зумів зберегти спокійну ситуацію на полі і втратив контроль над грою. Крім піврічної дискваліфікації комітет виключив Раджіндрапасарда з елітної категорії суддів.

Шахтар – Динамо: відео голу та огляд українського класико

Також відбулося засідання дисциплінарної комісії Африканської конфедерації футболу. За його підсумками Федерація футболу Тунісу оштрафована на 50 тисяч доларів за некоректну поведінку гравців та офіційних осіб у матчі з командою Екваторіальної Гвінеї. Крім того, Федерація футболу Тунісу до 5 лютого повинна принести офіційні вибачення на адресу CAF за слова її представників про упередженість конфедерації. Якщо цього не відбудеться, збірна Тунісу може бути виключена з числа учасників наступного Кубка африканських націй.

Федерація футболу Екваторіальної Гвінеї оштрафована на 5 тисяч доларів за незабезпечення належного рівня безпеки під час чвертьфінального матчу.