Золота інтрига вмирає. Динамо на інтуїції Луческу вирвало перемогу в Олександрії

4 квітня 2021, 21:27
Кияни здобули вольову перемогу над олександрійцями 2:1. За шість турів до кінця у Луческу – сім очок відриву від Шахтаря

Шапаренко / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У чемпіонаті України ледь не загострилася інтрига в боротьбі за "золото". У неділю, 4 квітня, Динамо в гостях за присутності уболівальників, допущених на трибуни, програвало в ході зустрічі Олександрії 0:1, але в підсумку вибороло вольову перемогу 2:1. Це дало змогу киянам зберегти відрив у сім очок від Шахтаря, який раніше здолав Ворсклу 2:0.

Отже, золота інтрига практично померла.

Олександрія відкрила рахунок на 14-й хвилині. Після скидки від Ковальця ворота динамівця Бущана розстріляв Ситало.

На 35-й хвилині Динамо відігралося. Пенальті у ворота Олександрії, призначений після гри рукою Мірошниченка та перегляду VAR, реалізував Шапаренко.

На 57-й хвилині з технічної зони за претензії до арбітрів був вилучений тренер Олександрії Шаран.

А на 63-й хвилині Динамо, здавалося б, вийшло вперед, забив Караваєв, але суддя після перегляду VAR скасував взяття воріт Олександрії, угледівши в тому моменті офсайд у Буяльського.

Проте на 90-й хвилині Жерсон Родрігес, якого незадовго до цього Луческу випустив на заміну, таки приніс Динамо перемогу – 2:1, прошивши з близької відстані Паньківа. Інтуїція 75-річного Мірчу знову не підвела.

Динамо і далі випереджає Шахтар на сім пунктів. Попереду – шість турів. Через один, 17 квітня, на нас чекає битва грандів – Шахтар проти Динамо.