Зінченко переміг зі стартовим кошмаром: голи МанСіті в першому матчі після краху Суперліги

22 квітня 2021, 08:08
З-під українця "містяни" пропустили вже на першій хвилині поєдинку з Астон Віллою, що не завадило їхній перемозі. У Олександра – найвища оцінка в обороні

/ Фото: Reuters

Манчестер Сіті після краху Суперліги, одним із засновників якої він був, переключився на Прем'єр-лігу Англії, звідки міг бути усунений у разі продовження участі в новому проєкті.

У 32-му турі АПЛ у гостях МанСіті з українцем Олександром Зінченком, який відіграв весь матч, здобув вольову перемогу над Астон Віллою – 2:1.

Зазначимо, що матч у Бірмінгемі почався жахливо для Зінченка – вже на першій хвилині з-під нього був забитий м'яч, відзначився півзахисник Вілли – Макгінн.

Однак потім Зінченко реабілітувався, скидкою головою взявши участь у комбінації, яка завершилася голом Манчестер Сіті. Ще до кінця першого тайму "містяни" забили переможний м'яч.

Від аналітиків WhoScored Зінченко, попри той пропущений м'яч, отримав найвищу оцінку із захисників Сіті – 6,6.

Клубу українця залишилося набрати 8 очок у 5 матчах, щоб стати чемпіоном Англії.