Оце сенсація! Чехія здолала Нідерланди в 1/8 фіналу Євро

27 червня 2021, 20:54
Чеська збірна сенсаційно обіграла нідерландців з рахунком 2:0, реалізувавши чисельну більшість, і тепер в 1/4 фіналу зустрінеться з улюбленцями мільйонів данцями

Нідерланди залишають Євро-2020 / Фото: Reuters

Перша сенсація в плей-оф Євро-2020! Збірна Чехії в матчі 1/8 фіналу в Будапешті сьогодні несподівано обіграла одного з претендентів на трофей, команду Нідерландів, з рахунком 2:0.

Визначальний момент матчу стався на 52-й хвилині, коли центральний захисник Нідерландів і Ювентуса де Лігт не дав чеху Шику вийти сам-на-сам з воротарем, схопивши м'яч рукою. Російський арбітр Карасьов спершу показав де Лігту "гірчичник", але після перегляду VAR змінив його на червону картку, залишивши фаворитів поєдинку в меншості.

Відео вилучення де Лігта

Опинившись вдесятьох, Нідерланди вже за чверть години пропустили – після розіграшу кутового, головою ворота "помаранчевої" збірної розстріляв півзахисник празької Славії Голеш.

Відео голу Голеша

А на 80-й хвилині форвард чехів Патрік Шик добив Нідерланди своїм четвертим м'ячем на турнірі.

Відео голу Шика

Нідерланди – Чехія – 0:2
Голи: Голеш, 68, Шик, 80
Нідерланди: Стекеленбург – Думфріс, де Врей, де Лігт, Блінд (Тімбер, 81), ван Анголт (Бергейс, 81) – де Роон (Веггорст, 73), Вейналдум, Ф. де Йонг – Мален (Промес, 57), Депай
Чехія: Вацлик – Цоуфал, Челюстка, Калас, Кадержабек – Голеш (Крал, 85), Соучек – Масопуст (Янкто, 79), Барак (Саділек, 90+2), Шевчик (Гложек, 85) – Шик (Кременчик, 90+2)
Попередження: Думфріс – Цоуфал, де Йонг
Вилучення: де Лігт (55, Нідерланди)

Патрік Шик добив Нідерланди / Фото: Reuters

Отже, на Євро-2020 утворилася перша чвертьфінальна пара. 3 липня в Баку Чехія зіграє з Данією, яка напередодні розгромила Уельс 4:0.