Бачите, пощастило: Гармаш оцінив перший гол Динамо у Лізі чемпіонів

23 листопада 2021, 22:58
Динамо програло Баварії у п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів, але може записати гру собі в актив. Кияни нарешті забили перший гол у турнірі

Денис Гармаш забив перший гол Динамо в Лізі чемпіонів

Баварія здобула перемогу з рахунком 2:1 та гарантувала собі перше місце у групі. Киянам тепер потрібно сподіватися, що Бенфіка програє Барселоні.

Хоч і пізно, але Динамо все ж таки відкрило рахунок своїм голам у поточній Лізі чемпіонів. Автором м'яча став Денис Гармаш. Хто ж ще?!

"Це хоч одне тішить, що перервали – забили гол. Але Баварія є Баварія – нам було тяжко. У другому таймі пішли ва-банк, була атака на атаку. Добре, що забили – та програли. Дуже шкода.

Бачите, пощастило. Забив – добре, але не взяли 3 очки – це погано. Тренер казав чіплятися за м'яч та допомагати при обороні захищатися.

Чи почуваюся форвардом? Чесно ні. Не відчуваю. Тренер випускає, може щось бачить у мені – що можу зачепитися, віддати, притримати. Моє щастя – грати на полі, і я цьому радий", – сказав Гармаш після матчу.

Гра киян сьогодні відрізнялася від тієї, яку команда Мірчі Луческу показала проти Баварії на виїзді, коли поступилася 0:5.

"Коли на виїзді грали, контратаки не виходили. Зараз їх було більше, і наші вболівальники допомагали – ми йшли вперед".

Баварія вже з групи вийшла – вони грали більш розкуто плюс сніг був незвичним для них. Думаю, вони трохи розслабилися", – цитує Гармаша ua.tribuna.com.