Відео голів і огляд матчу Швейцарія – Іспанія в 1/4 фіналу Євро-2020

2 липня 2021, 22:34
Фаворити зустрічі іспанці відкрили рахунок на початку першого тайму завдяки рикошету. Швейцарії довелося розкриватися і великими силами йти відіграватися

Денис Закарія зрізав м'яч у власні ворота / Фото: Reuters

Швейцарія та Іспанія зустрілися в першому чвертьфінальному матчі на Євро-2020. Матч пройшов в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Санкт-Петербург". Ми проводили детальний онлайн матчу Швейцарія – Іспанія з описом всіх ключових моментів.

Огляд матчу:

Іспанія відкрила рахунок вже на восьмій хвилині. Жорді Альба зважився на дальній удар, м'яч по дорозі в ворота зачепив ногу Дениса Закарії і трохи змінив траєкторію польоту, але цього вистачило, щоб перешкодити голкіперові зреагувати на удар.

Швейцарія змогла зрівняти рахунок після перерви. Іспанці помилилися в обороні, дозволивши супернику перехопити м'яч і продовжити атаку, яку результативним ударом завершив Джердан Шакірі.

Через деякий час Швейцарія залишилася в меншості після грубого фолу у виконанні Ремо Фройлера. У швейцарця вже була жовта картка і він все одно б покинув поле, але арбітр вирішив, що фол тягнув на пряму червону.

У меншості Швейцарія дотягла до додаткового часу, а потім не дозволила іспанцям забити і в екстратаймі. Але в серії пенальті вже Іспанія виявилася більш вдалим – 3: 1.

Нагадаємо, обидві команди епічно виграли свої матчі 1/8 фіналу в понеділок. Іспанія за рахунку 3:1 розгубила перевагу в останні п'ять хвилин, але все-таки обіграла хорватів в додатковий час 5:3.

Швейцарці ж проти Франції відігралися таким же чином, як і хорвати, але, на відміну від балканців, сенсаційно перемогли чемпіонів світу з пенальті.