Вакцина не допомогла: Баварія повернулася до Мюнхена без головного тренера

21 жовтня 2021, 13:27
У матчі третього туру Ліги чемпіонів Баварія на виїзді розгромила Бенфіку 4:0. Але після поїздки до Лісабона команда залишилася без наставника

Головний тренер Баварії заразився коронавірусів / Фото: Reuters

Головний тренер Баварії повернеться в Німеччину окремо від команди і піде на самоізоляцію до повного одужання, повідомив офіційний сайт чемпіона Бундесліги.

"Юліан Нагельсманн отримав позитивний результат (тесту) на коронавірус, незважаючи на повну вакцинацію. Він полетить назад до Мюнхена окремо від команди на медичному літаку, а потім буде ізольований", – написала пресслужба німецького клубу в Twitter.

Нагадаємо, що в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Баварія декласувала Бенфіку з рахунком 4:0. Причому нічийний рахунок 0:0 тримався до 70-ї хвилини гри. Але наступні чотирнадцять хвилин стали фатальними для португальської команди: дубль Сане, голи Евертона і Левандовського відправили Бенфіку в нокаут.

В іншому матчі групи Е київське Динамо поступилося на виїзді іспанській Барселоні 0:1 і опустилося в турнірній таблиці на останній рядок.