Знищення новачків! Динамо по-чемпіонськи розбирається з Вересом (відео)

1 серпня 2021, 21:25
Київська команда вирішила питання про переможця двобою ще до перерви і з перемоги стартувала в УПЛ

Динамо виявилося сильнішим за Верес / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У п'ятницю стартував 2 тур чемпіонату України, а сьогодні відбулися три поєдинки УПЛ. Центральною грою дня була зустріч Динамо та Вереса на НСК Олімпійський.

Для киян це був перший поєдинок сезону. Мірча Луческу вирішив зіграти без номінальних форвардів, з Гармашем на вістрі. Ба більше, на заміні був з нападників лише Владислав Кулач. Втім, це не завадило киянам на старті поєдинку оглушити новачка УПЛ.

Вже до шостої хвилини на табло горів рахунок 2:0. Спочатку Попов скористався вдалою скидкою Караваєва після подачі кутового і забив м'яч у сітку. А вже через хвилину Гармаша ніхто не накрив, коли Денис точно замикав подачу Тимчика з флангу.

По суті, гра була зроблена вже до перерви. На 42 хвилині захисники не завадили Тимчику спокійно увірватися у штрафний майданчик гостей, підлаштуватися під м'яч і вразити ближній кут воріт Когута.

Був і неприємний момент для Динамо. В середині першого тайму автор першого гола Попов отримав травму і змушений був поступитися місцем на полі Забарному.

Верес же майже не пропонував контргру, лише зрідка добираючись до чужих воріт. Найнебезпечніший момент для рівнян був у середині другого тайму, коли Бущан ледве перевів у стійку удар Панасенка.

Був правда і гол у ворота Бущана, який Махнєв забив після подачі зі штрафного. Правда, суддя зафіксував офсайд у захисника гостей. Динамо хотіло доводити рахунок до ще більшого, але Когут парирував удари Сидорчука та Кулача.

Правда, свого домігся таки Циганков. Вінгер вийшов на заміну і заробив пенальті після підкату Немчанінова у своєму штрафному майданчику. Сам же Віктор і виконав вирок.

Кияни набирають перші три бали в чемпіонаті та готуються до складного виїзду до Зорі через тиждень. На Верес же очікує гостьова битва з Рухом.

Динамо – Верес 4:0