Україну прорвало перед Євро-2020! У новій формі команда Шевченка рознесла Кіпр

7 червня 2021, 20:53
Генеральна репетиція України перед чемпіонатом Європи виявилася дуже результативною. Дублем відзначився Андрій Ярмоленко, в якого тепер 40 голів за збірну

Олександр Зінченко / Фото: Reuters

Збірна України переможно обкатала нову форму, яка дратує Росію. У завершальному товариському матчі перед Євро-2020 команда Андрія Шевченка в Харкові на ОСК "Металіст" переграла Кіпр – 4:0.

За шість днів до старту Євро напад збірної України видається дуже перспективним. Зрозуміло, що Кіпр – це не Нідерланди. Але моментів у Зубкова, Зінченка, Ярмоленка, Яремчука і Марлоса було задосить. І хочеться вірити, що під час чемпіонату Європи атака "синьо-жовтих" буде не менш результативною, ніж з кіпріотами.

/ Фото: Reuters

Сьогодні все перевернула 36-та хвилина, коли Маліновський побачив Зубкова, що тікав до чужих воріт, і довгою передачею вивів його сам на сам з воротарем кіпріотів. Панайоту за українцем не встигав і поштовхом у спину збив півзахисника в своїй штрафній. Суддя видалив кіпріота і поставив пенальті, реалізоване Ярмоленком.

А вже на першій компенсованій хвилині суддя поставив ще один 11-метровий за гру рукою у власному штрафному майданчику Ніколає Янну. Бити довірили Зінченку, його дружина Влада Седан навіть прикривала очі. Але представник МанСіті переграв воротаря і присвятив гол Владі, яка чекає дитину.

Роботи у Пятова було сьогодні небагато, але на 52-й хвилині Христофі втік до наших воріт, і український голкіпер в останній момент випередив його і вибив м'яч головою. Кіпріоти не забили, а на 59-й хвилині Яремчук довів рахунок до розгромного з прострільної передачі Марлоса – 3:0.

А добив Кіпр Ярмоленко, який забив з лінії штрафного за допомогою рикошету. Для Андрія це вже 40-й м'яч за збірну.

Після такої впевненої перемоги "синьо-жовті" вирушать на Євро в піднесеному настрої. В 2021 році підопічні Шевченка не поступаються, вигравши дві останні зустрічі.

Нагадаємо, що перший матч чемпіонату Україна проведе 13 червня в Амстердамі. Ще два поєдинки групового етапу пройдуть у Бухаресті: 17 червня проти Північної Македонії і 21-го проти Австрії.

Зазначимо, що Україні дають менше одного відсотка на перемогу на Євро-2020.