Український вундеркінд на Олімпіаді застрибнув до ТОП-6. І це ще не кінець

26 липня 2021, 10:51
Боротися за вищі позиції на Олімпійських іграх в Токіо українським спортсменам Середі та Сербіну завадила невисока складність стрибків

Олексій Середа та Олег Сербін / Фото: Reuters

Наймолодший в історії чемпіон Європи Олексій Середа в парі з Олегом Сербіним посіли шосте місце на олімпійському турнірі із синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки. Раніше українці не вистачило очка, щоб потрапити у фінал Ігор у стрільбі.

Дует 15-річного Середи і 19-річного Сербіна після чотирьох стрибків навіть йшов на четвертій позиції, проте в двох останніх спробах юні стрибуни поступилися суперникам у складності стрибків і опустилися на шосте місце, набравши 400,44 бала.

фото Reuters

Олімпійськими чемпіонами стали стрибуни з Великобританії Томас Дейлі і Лі Матті, що випередили китайців Чао Юан і Чен Айсенчуть трохи більше, ніж на бал.

Але на цьому Олімпіада в Токіо для Середи не закінчилася. Він ще виступить у сольних стрибках з 10-метрової вишки 6 серпня.

Результати:

• 1. Томас Дейлі/Лі Матті (Велика Британія)- 471,81
  • 2. Чао Юан/Чен Айсен (Китай) – 470,58
  • 3. Олександр Бондар/Віктор Минбаєв (ОКР) – 439,92
  • ... .6. Олексій Середа/Олег Сербін (Україна) – 400,44

Всі результати українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо зібрані в нашому спеціальному розділі, де окремо відзначаються медалісти.

Також на нашому сайті ви можете дізнатися повний розклад Олімпіади-2020, де вказано київський час стартів змагань.