Українки за межами ТОП-20 спринтерської гонки на Кубку світу

14 січня 2021, 16:54
Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима

У німецькому Обергофі відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону. Перемогу відсвяткувала норвежка Тіріль Екгофф. З одним промахом вона зуміла випередити італійку Доротею Вірер на 9 секунд. Третьою стала Ліза-Тереза Гаузер з Австрії.

Українки фінішували за межами першої двадцятки. Найкращий результат в нашій команді показала Юлія Джима – 24-те місце. Валентина Семеренко прийшла до фінішу 28-ю, а далі прірва ... Віта Семеренко стала лише 60-ю, а Олена Підгрушна – 62-ю. Додамо, що Дарина Блашко в гонці не стартувала через проблеми зі здоров'ям.