Україна дебютувала на Олімпіаді у новому виді спорту

13 лютого 2022, 09:43
Лідія Гунько стала першою в історії українкою, яка виступила у жіночому бобслеї на Олімпійських іграх

Лідія Гунько / Фото: Getty Images

У неділю, 13 лютого, у Національному санно-бобслейному центрі в Яньцині стартували змагання у монобобі серед жінок.

Монобоб дебютує у програмі зимових Олімпійських ігор у Пекіні, і нашу країну тут представляє Лідія Гунько. Українка провела два заїзди у жіночому монобобі.

Після першого заїзду Лідія була на 18-му місці (1:06,34). Другий заїзд для Гунька видався менш вдалим. З результатом (1:07,84) українка замкнула перелік учасниць.

Але Лідія не сумує і розраховує покращити результат у завтрашніх заїздах.

"Щоб швидко подолати трасу, потрібно не робити помилок. Все приходить із досвідом. Навіть у титулованих спортсменів тут це не завжди вдається, а я катаюся всього три роки.

Я задоволена першим заїздом, вдалося показати навіть кращий час, ніж на тренуваннях. Якби так проїхала і другий заїзд, була б вище. Намагатимуся покращити результат завтра", – сказала Гунько пресслужбі НОК України.

Лідером за підсумками перших двох заїздів на Олімпіаді-2022 є американка Кейлі Гамфріс – дворазова олімпійська чемпіонка у бобслей-двійках.

Бобслей. Монобоб (жінки, результат після перших двох заїздів)