Тоттенгем рветься до Ліги чемпіонів. Підопічні Конте знищили Арсенал

13 травня 2022, 00:19
У лондонському дербі сильнішим виявився Тоттенгем, який відіграв майже весь матч у більшості

Харрі Кейн залишає Тоттенхем у боротьбі за Лігу чемпіонів / Фото: Getty Images

Сьогодні відбувся перенесений матч 22-го туру чемпіонату Англії. У північнолондонському дербі боролися важливі конкуренти – Тоттенгем і Арсенал.

Для команди Антоніо Конте перемога в дербі була останнім шансом залишитися у боротьбі за путівку до ЛЧ, адже Арсенал випереджав "шпор" на 4 очки. Втім, Тоттенгем із завданням упевнено впорався.

Вже у першому таймі начудили захисники "канонірів". Спочатку Седрик грубо зіграв у своєму штрафному майданчику проти опонента і Кейн впевнено реалізував пенальті. А трохи згодом дві жовті картки заробив Роб Голдінг.

Під кінець першого тайму Кейн оформив дубль, замкнувши знижку від Бентанкура після кутового. А після перерви рахунок до розгромного (3:0) довів Сон, який першим опинився на м'ячі після плутанини в чужому штрафному.

У меншості підопічні Артети не мали шансів повернутися в гру. Таким чином, боротьба за путівку до Ліги чемпіонів загострюється за два тури до фінішу.

МанСіті та Ліверпуль вже там, також напевно зіграє у головному турнірі Європи та Челсі, який має перевагу у п'ять очок над Тоттенгемом. А ось Арсенал тепер має перевагу лише в один бал.

При цьому календар "шпор" виглядає трохи легше – Бернлі (вдома) та Норвіч (в гостях). Арсеналу належить з'їздити в гості до Ньюкасла і прийняти Евертон в останньому турі.