Тампа виграла Кубок Стенлі: душ із шампанського в роздягальні

8 липня 2021, 09:43
Кубок Стенлі вдруге поспіль виграли хокеїсти Тампа-Бей Лайтнінг, котрі у фінальній серії здолали Монреаль Канадієнс – дивіться, як святкують перемогу чемпіони

Тампа-Бей Лайтнінг. Роздягальня після перемоги / Фото: Twitter

Тампа-Бей Лайтнінг виграла Кубок Стенлі, здолавши вдома Монреаль Канадієнс – 1:0. Рахунок у фінальній серії став 4:1 на користь "блискавок".

Єдину шайбу в останньому матчі серії на 14-й хвилині другого періоду закинув Росс Колтон.

Відзначимо, що це другий поспіль Кубок Стенлі для Тампи. У роздягальні переможці влаштували фонтан із шампанського, яке пили з трофея.

Нагадаємо, у півфіналі турніру Тампа здолала Нью-Йорк Айлендерс з рахунком 4:3 в серії, а Монреаль переміг Вегас Голден Найтс – 4:2.

Раніше Канада стала чемпіоном світу з хокею, обігравши в овертаймі Фінляндію 3:2.