Світоліна "згоріла" в Маямі, пропустивши до фіналу суперницю з пошкодженням

2 квітня 2021, 01:52
Еліна упустила можливість стати 4-м номером рейтингу

Ешлі Барті - Еліна Світоліна / Фото: Reuters

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла пробитися до свого дебютного фіналу на турнірі WTA в Маямі. Еліна програла лідеру світового рейтингу австралійці Ешлі Барті – 3:6, 3:6. Раніше на турнірі в США суперниця вибила кисть Світоліній, у якої почалися проблеми зі здоров'ям.

Ешлі Барті – Еліна Світоліна / Фото: Reuters

Зустріч у Флориді тривала 1 годину і 27 хвилин. Світоліна оформила в кожному сеті по брейку, а на своїй подачі програла 5 геймів. У ході зустрічі австралійка зверталася за допомогою до фізіотерапевта, однак це не особливо позначилося на її впевненій грі.

Для української та австралійської тенісисток це був сьомий очний поєдинок. Раніше Світоліна п'ять разів обіграла Барті, проте австралійська спортсменка була сильнішою під час їх останньої зустрічі в фіналі Підсумкового турніру WTA-2019.

Нагадаємо, що Ешлі Барті в поточному сезоні вже виграла титул WTA 500 в Мельбурні. А 2019 року австралійка стала чемпіонкою Miami Open, обігравши Кароліну Плішкову. У титульному матчі Барті зіграє проти переможниці зустрічі Бьянка Андреєску – Марія Саккарі.

Еліна Світоліна / Фото: Reuters

Для Світоліної це був перший півфінал у цьому сезоні і перший в кар'єрі на Miami Open. Українка боролася за свою 7-му перемогу в матчах з першими ракетками світу. Вихід до фіналу в Маямі забезпечив би Еліні четверте місце в рейтингу WTA.

Раніше Світоліна в Маямі виграла 2,6 мільйона за одну годину.