Билися до кінця. Українські волейболістки програли в 1/8 фіналу Євро-2021

29 серпня 2021, 23:07
Жіноча збірна України з волейболу завершила свої виступи на континентальній першості, програвши Польщі у впертій боротьбі

Жіноча збірна України з волейболу програла Польщі в 1/8 Євро-2021 / Фото: CEV

Сьогодні на чемпіонаті Європи з волейболу жіноча збірна України в 1/8 фіналу зустрічалася з командою Польщі.

Варто відзначити, що українки пробилися в плей-оф континентальної змагання вперше за останні 20 років, що вже є великим досягненням.

Українські волейболістки відмінно почали матч перегравши польок в першій партії з рахунком 25:21.

Але потім волейболістки збірної Польщі зуміли переломити хід поєдинку і виграли три наступні сети. Підсумок зустрічі – 3:1 на користь польських спортсменок.

На жаль, підопічні Володимира Орлова залишають турнір на стадії 1/8 фіналу.

Нагадаємо, що жіноча збірна України невдало розпочала чемпіонат Європи-2021, програвши два перші матчі: Нідерландам (0:3) і Туреччині (0:3). Проте три наступні поєдинки українки виграли у Фінляндії (3:1), Швеції (3:0) і Румунії (3:0).