Спринтер в унікальному стрибку виграв золоту медаль (відео)

3 липня 2022, 16:08
Жоау Вітор Олівейра став чемпіоном Португалії у бігу на 110 метрів з бар'єрами, для цього йому довелося стрибати на фініші

Жоау Вітор Олівейра заради золотої медалі здійснив неймовірний стрибок / Фото: Колаж: Сьогодні

Португальський легкоатлет Жоау Вітор Олівейра просто у неймовірний спосіб виграв забіг на 110 метрів з бар'єрами в національному чемпіонаті. Раніше Арман Дюплантіс встановив новий рекорд у стрибках із жердиною.

До фінішної стрічки летіли разом Олівейра та Абдель Ларрінага. За кілька кроків від фінішу Олівейра побачив, що може поступитися супернику. І стрибнув.

Це допомогло Жоау випередити Ларрінагу на 0,3 секунди і стати чемпіоном Португалії.

Як повідомляє sport24.ua, Олівейра не вперше успішно виконує такий трюк. Зокрема, 2016 року подібний стрибок допоміг йому кваліфікуватися до півфіналу Олімпійських ігор у Ріо.

Раніше ми писали, що американка Сідні Маклафлін поліпшила свій світовий рекорд на дистанції 400 метрів з бар'єрами.