Суперник України на Євро розгромив Казахстан, Італія познущалася над Чехією

4 червня 2021, 23:49
Збірна Північної Македонії легко розібралася з азіатською командою, яку українці не змогли обіграти в березні у відбірковому турнірі чемпіонату світу

/ Фото: Reuters

В Європі тривають контрольні матчі напередодні старту континентальної першості. В п'ятницю Португалія та Іспанія зіграли товарняк внічию. Відбулося сьогодні ще кілька цікавих матчів.

Команда Північної Македонії, яка буде другим суперником збірної України на Євро-2020, на домашньому стадіоні в Скоп'є впевнено обіграла Казахстан з рахунком 4:0. Правда, наприкінці першого тайму червону картку у гостей отримав Серікжан Мужиков. А до цього на 35-й хвилині Езджан Аліоський реалізував пенальті. Після перерви перевагу господарів до розгромної довели Іван Тричковський, Милан Ристовський і Дарко Чурлінов. Дивіться огляд поєдинку:

Два учасники майбутнього єврофоруму зійшлися в Болоньї. Збірна Італії каменя на камені не залишила від гостей із Чехії – 4:0. У першому таймі у господарів відзначилися Чіро Іммобіле (на 23-й хвилині) і Ніколо Барелла (на 42-й).

Після перерви м'ячі забивали Лоренцо Інсіньє і Доменіко Берарді. До вашої уваги – огляд другого тайму.

Збірна Угорщини, яка також виступить на ЧЄ, скромно обіграла вдома кіпріотів – 1:0. Єдиний м'яч господарі забили на 36-й хвилині, а наприкінці гри не реалізували 11-метровий. Нагадаємо, 7 червня українці перевірять свої сили в дуелі з Кіпром. Дивіться огляд зустрічі в Будапешті: