Зміна лідера в Формулі-1: Ферстаппен скинув Гамільтона з першого рядка

23 травня 2021, 18:48
Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Монако, завдяки чому вперше в кар'єрі очолив загальний залік. Льюїс Гамільтон відстає від нього на чотири бали

Пілот Ред Булл - Макс Ферстаппен / Фото: Reuters

На міській трасі в Монте-Карло завершився Гран-прі Монако Формули-1. Переможцем гонки став пілот Ред Булл Макс Ферстаппен. Друге місце здобув гонщик Феррарі Карлос Сайнс, який приніс Скудерії перший подіум у сезоні. ТОП-3 замкнув Ландо Норріс на Макларені.

Чинний чемпіон світу Льюїс Гамільтон фінішував лише на сьомій сходинці, внаслідок чого втратив перше місце в загальному заліку, поступившись ним Максу Ферстаппену. Напарник британця Валттері Боттас зійшов. Володар поула Шарль Леклер зовсім не стартував через несправність коробки передач.

Відзначимо, що пілот Ред Булл Макс Ферстаппен вперше в кар'єрі очолив загальний залік. В активі нідерландця – 105 очок, у його найближчого переслідувача Льюїса Гамільтона – 101 бал.

У Кубку Конструкторів також змінився лідер. Ред Булл обійшов на один пункт Мерседес.