Шедевр Мораеса допоміг Шахтарю розгромити Маріуполь. Тепер слово за Динамо

10 квітня 2021, 15:50
Азовці в черговий раз проводили домашній матч на виїзді

Маріуполь - Шахтар / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У 21-му турі Прем'єр-ліги Шахтар зустрічався з Маріуполем в дербі Донецької області. "Гірники", які відставали від Динамо на 7 балів в турнірній таблиці, просто не мали права втрачати очки і розгромили азовців з рахунком 3:0.

Нагадаємо, що ця зустріч повинна була відбутися в Маріуполі, але через неготовність газону була перенесена до столиці України. Виїзний матч Шахтар провів на "Олімпійському" і вже після першого тайму організував собі перевагу в два голи. Рахунок на 34-й хвилині відкрив Жуніор Мораес, який отримав м'яч за декілька метрів від штрафного, увірвався до нього і вистрілив у дальній кут.

Мораес забив 101-й гол у поєдинках за клуби Прем'єр-ліги. Для цього бразильцеві з українським паспортом знадобилося 183 матчі. А всього за три хвилини після удару Жуніора рахунку подвоїв Манор Соломон, скориставшись передачею Додо.

Шахтар міг довести справу до розгрому вже на 58-й хвилині, але Чоботенко став героєм епізоду, в останній момент перервавши простріл Мораес на Тете. Бразилець вже був готовий заносити м'яч в ворота. Але третій гол Шахтар все-таки забив. На 78-й хвилині Мораес реалізував пенальті, поставлений за фол Гальчука проти Додо.

Після цього матчу Шахтар скоротив відставання від Динамо до 4 очок, але кияни почнуть свій поєдинок проти Дніпра-1 о 17:00.

Раніше ми повідомляли, що чемпіонат України утискають. Прем'єр-ліга в інтересах збірної фінішує 9 травня. І більшість клубів підтримали цю пропозицію.