Шахтар зберіг інтригу в УПЛ після поразки в Олександрії

25 квітня 2021, 18:56
У 23-му турі Прем'єр-ліги Олександрія обіграла Шахтар завдяки точним ударам Дмитра Гречишкіна і Дмитра Шастала

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Шахтар утримує інтригу чемпіонату України з футболу. Тепер точиться боротьба за срібні медалі і другу путівку в Лігу чемпіонів. У 23-му турі УПЛ "гірники" поступилися Олександрії і подарували надію Зорі. Між командами тепер чотири очки різниці в турнірній таблиці, але у луганчан матч у запасі.

Півзахисник Олександрії Дмитро Гречишкін десять років був на контракті в Шахтарі, а сьогодні засмутив свою колишню команду. У кінці першого тайму він чітко реалізував пенальті.

А після перерви Дмитро Шастал подвоїв перевагу господарів. Він перший встиг на добивання після сейву Трубіна.

Олександрія виграє у гранда – 2:0, і це має підняти команді настрій після поразки у півфіналі Кубку України.

Нагадаємо, що Динамо сьогодні розгромило Інгулець і достроково стало чемпіоном України.