"Шахтар" програв колишньому тренеру і близький до вильоту з Ліги Європи

11 березня 2021, 23:53
Донеччани не реалізували багато моментів, а самі пропустили в середині першого тайму

"Рома" - "Шахтар" / Фото: Reuters

Сьогодні в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" протистояв своєму колишньому тренеру Паулу Фонсеці і його "Ромі". І програв цю дуель. Поєдинок у Римі завершився великою невдачею "гірників" – 0:3, хоча вони більше володіли м'ячем (60% на 40%) і створили чимало небезпечних моментів біля воріт італійців.

"Рома" – "Шахтар" / Фото: Reuters

"Рома" навіть без свого головного голеадора Едіна Джеко зуміла розпечатати ворота "Шахтаря" на 23-й хвилині зустрічі. Пеллегріні зумів уникнути положення поза грою, відгукнувшись на зрячу передачу Педро, втік від Ісмаїлі і переграв Трубіна – 1:0.

Міг швидко відновити рівновагу Мораес після того, як Додо класно віддав на Жуніора у воротарський. Але натуралізований бразилець не зумів переграти Лопеса.

На старті другого тайму два відмінні моменти для взяття воріт "Роми" не використав Тете. У першому випадку Лопес встиг відреагувати на удар бразильця з лінії штрафного в дальній кут. А кілька хвилин по тому після швидкої атаки і удару Тете м'яч влучив у ногу Манчіні і полетів вище воріт.

Однак в спробах відігратися донеччани проґавили швидкий випад Ель-Шаараві, який зробив вражаючий забіг від центрального кола, на вході в штрафну обіграв захисників "Шахтаря" і пробив повз Трубіна – 2:0. А ще за кілька хвилин рахунок до розгромного довів Манчіні.

І тепер Луішу Каштру потрібно буде поламати голову над тим, як нівелювати різницю в три м'ячі вдома. А матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" – "Рома" відбудеться в Києві 18 березня на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, "Шахтар" полетів до Риму без провідного півзахисника. Тарас Степаненко продовжує відновлюватися після травми.

Раніше ми писали, що "Каштру знає, що протиставити Фонсеці".