Шахтар здобув другу перемогу на зборах: Соломон знову в ударі

5 липня 2021, 20:22
Шахтар реабілітувався за вчорашню поразку від Ракува і розібрався з німецьким Тюркгюджю на зборі в Австрії. Знову забитим м'ячем відзначився Манор Соломон

Шахтар здобув другу перемогу в Австрії / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Донецький Шахтар здобув другу перемогу на тренувальному зборі в Австрії. Сьогодні команда Роберто Де Дзербі розібралася з німецьким Тюркгюджю – 2:1.

"Гірники" вийшли вперед перед перервою після результативного удару Манора Соломона. До речі, він же вчора відзначився у воротах Ракува, але той матч Шахтар програв. За дев'ять хвилин до кінця матчу Тюркгюджю зрівняв рахунок, але нічия протрималася всього три хвилини, поки своє слово не сказав Михайло Мудрик.

Зазначимо, що сьогоднішній суперник Шахтаря був заснований в 1975 році з ініціативи представників турецької діаспори Мюнхена. Тюркгюджю виступає в третій лізі чемпіонату Німеччини, де в минулому сезоні посів 13-те місце.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що матч Динамо і Шахтаря за Суперкубок перенесли. Гранди українського футболу за перший трофей нового сезону поборються не в липні, як зазвичай, а в вересні. Правда, рішення УПЛ повинні схвалити клуби.