"Шахтар" не зумів обіграти "Маріуполь" на зборах у Туреччині

3 лютого 2021, 12:00
У середу "гірники" проводять два товариські матчі – о 10:00 і о 16:00

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Чемпіон України продовжує готуватися до другої частини сезону 2020/2021. Вчора "Шахтар" запланував ще три матчі на зборах в Туреччині. Сьогодні підопічні Луїша Каштру грають два спаринги. У ранковій зустрічі "гірники" зустрічалися із земляками з "Маріуполя". Стартові склади виглядали так.

Матч завершився досить несподіваною нічиєю 2:2. Хоча відтоді, як Євген Коноплянка після передачі Михайла Мудрика забив м'яч уже на 4-й хвилині, здавалося, що "Шахтар" впевнено переможе.

Але маріупольці й не думали здаватися. На 51-й хвилині Артем Бондаренко з передачі В'ячеслава Танковського зрівняв рахунок – 1:1. На 67-й хвилині Олексій Кащук переграв Андрія Пятова з пенальті, призначеного за фол Марка Мампассі проти Андрія Кулакова. Але на останніх хвилинах Фернандо ударом м'яча головою відновив рівновагу після подачі Коноплянки – 2:2. Дивіться огляд зустрічі.

О 16:00 "оранжево-чорні" проведуть другий спаринг дня – проти словацького "Слована" з Братислави.

Тим часом "Шахтар" заявив на Лігу Європи 44 футболісти. Уже 18 і 25 лютого команда зіграє проти ізраїльського "Маккабі" (Т-А).