Північна Македонія – Нідерланди: відео голів та огляд матчу Євро-2020

21 червня 2021, 21:33
Переможець групи C Нідерланди не збиралися шкодувати в Амстердамі й аутсайдерів чемпіонату македонців, які не набрали жодного очка на турнірі

Мемфіса Депая македонці тримали, як могли / Фото: Reuters

У підсумковому турі групового етапу Євро-2020 в групі С переможець квартету Нідерланди зустрічалися в Амстердамі з його аутсайдером Північної Македонією. І не залишили дебютантам чемпіонатів Європи жодного шансу на порятунок – 3:0.

Підопічні Франка де Бура після двох перемог забезпечили собі перше місце в групі, а ось Північна Македонія втратила всі шанси на вихід у плей-оф. Але все одно була настроєна набрати перші очки на турнірі.

Дивіться огляд матчу

Македонці трималися 23 хвилини, після чого своє слово сказав Мемфіс Депай, який з липня стане гравцем Барселони. Блискуча контратака Нідерландів завершилася пасом уздовж воріт Малена на Депая. І Мемфіс у дотик розібрався з воротарем.

А вже на старті другої половини гри Нідерланди подвоїли свою перевагу. Депай прорвався в штрафну і прострілив на Вейналдума. І досвідченому півзахисникові не становило жодних труднощів дотиком переправити м'яч у порожні ворота.

На 58-й хвилині Вейналдум зробив дубль. І Депа виявився мимовільним асистентом. Мемфіс пробив з гострого кута, Дмитрівська парирував, але 30-річний Жоржина Вейналдум встиг добити м'яч в сітку.

Нагадаємо, що Нідерланди достроково виграли групу, а македонці втратили всі шанси на плей-офф після програшу Україні.

Раніше збірна Нідерландів зробила подарунок легенді македонського футболу. 37-річний капітан Північної Македонії Горан Пандєв був удостоєний від голландців футболки з 122-м номером. Саме стільки матчів Пандєв провів за свою збірну. Гра з Нідерландами стала для нього останньою на міжнародному рівні.