Самураї сильніші за козаків. Збірна України з хокею залишається у Дивізіоні ІВ

30 квітня 2022, 20:11
Українські хокеїсти розгромно поступилися японцям і втратили всі шанси підвищитись у класі

/ Фото: Колаж: Сьогодні

Віддавши багато сил у драматичному матчі проти збірної Польщі, українські хокеїсти без шансів програли головному конкуренту у боротьбі за підвищення у класі збірній Японії. І таким чином підопічні Вадима Шахрайчука прогаяли навіть теоретичний шанс поборотися за перемогу на Чемпіонаті світу в Дивізіоні ІВ і відповідно на підвищення у класі.

Гра українських хокеїстів не склалася від початку поєдинку. Вже на 9-й хвилині першого періоду команда Вадима Шахрайчука пропустила 3 шайби. У другому періоді Лялька та Ворона закинули дві шайби у ворота Японії, але захист знову тричі провалився.

В останній 20-хвилинці японці організували ще дві шайби і таким чином встановили остаточний рахунок 8:2 на користь самураїв.

• Сербія – 0

Заключний матч ЧС-2022 з хокею у Дивізіоні ІВ збірна України проведе 1 травня проти Естонії. Але цей матч для українців уже не матиме турнірної мотивації, бо команда забезпечила собі збереження прописки у дивізіоні.