Найдосвідченіша українка на Олімпіаді стала останньою, ще дві – пробилися в півфінал

31 липня 2021, 07:40
На Олімпійських іграх в Токіо набирають обертів змагання з легкої атлетики. У суботу на старт вийшли чотири українки, але в наступний раунд пробилися тільки дві

В Токіо проходять змагання в легкій атлетиці / Фото: Reuters

У бігу на 400 метрів з бар'єрами Україна була представлена трьома атлетками – Вікторією Ткачук, Ганною Рижиковою і Марією Миколенко.

Однак за підсумками попереднього забігу Миколенко (57.86) завершила виступ в Токіо.

А от Рижикова з третім часом (54.56) пробилася в півфінал. Також за фінал буде боротися Ткачук – вона стала сьомою (54.80).

Найдосвідченіша українка на Олімпіаді-2020 Наталія Семенова завершила виступи в Токіо вже після кваліфікації.

39-річна атлетка виступала в дисципліні метання диска і в кваліфікації посіла останнє місце (54.28).

Нагадаємо, результати всіх українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо є на нашому сайті в окремому матеріалі.

Також у нас є повний розклад Олімпіади-2020 на кожен день, де окремо виділені всі медальні старти.

А загальний медальний залік Олімпійських ігор у Токіо ви можете знайти на нашому сайті. Таблиця оновлюється після кожного фіналу.