Ридав весь Манчестер: найзнаменитіший гол Агуеро, який пішов з футболу

15 грудня 2021, 17:14
Знаменитий аргентинський нападник Серхіо Агуеро достроково завершив кар'єру, але залишив після себе яскравий слід. Згадуємо найпам'ятніший гол форварда

Серхіо Агуеро забив свій найзнаменитіший гол 2012 року / Фото: Getty Images

До переходу до Барселони минулого літа протягом 10 років Агуеро виступав у Манчестер Сіті, з яким п'ять разів ставав чемпіоном Англії. Свій найзнаменитіший гол Серхіо забив якраз у чемпіонському поєдинку проти Квінз Парк Рейнджерс.

Перед останнім туром МанСіті воював за золоті медалі з Манчестер Юнайтед, випереджаючи принципового суперника лише за різницею м'ячів.

Але останній матч сезону обернувся для МанСіті справжньою катастрофою. Хазяї поля першими відкрили рахунок, але потім пропустили двічі і навіть у більшості ніяк не могли пробити ворота суперника.

Серхіо Агуеро в пам'ятному матчі проти КПР / Фото: Getty Images

А в паралельному матчі МЮ обіграв Сандерленд і вже заходився святкувати завоювання золотих медалей – ніхто не вірив, що МанСіті зможе відіграти два м'ячі за кілька хвилин компенсованого часу.

Але гравці Сіті мали іншу думку. На 92-й Едін Джеко зрівняв рахунок, подарувавши надію фанатам "городян", а за дві хвилини Серхіо Агуеро завершив сольний прохід влучним ударом.

Того дня ридав увесь Манчестер: блакитна частина від радості, червона від розчарування, а сам Агуеро став символом нового МанСіті.

У тому поєдинку Манчестер Сіті вперше став чемпіоном Англії при шейхах і лише втретє в історії після 44-річної паузи.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Агуеро різко стало зле під час матчу Барселона – Алавес (1:1). З поля його відвезли до лікарні, де стало відомо, що у Серхіо стався напад тахікардії.