Росія – Данія: відео голів та огляд розгрому збірної РФ на Євро-2020

22 червня 2021, 00:10
Загнані в кут групи В данці дуже потребували 21 червня перемоги над збірною РФ, щоб поборотися за місце в плей-оф на теперішньому чемпіонаті Європи

20-річний Міккель Дамсгор забив Росії / Фото: Reuters

До старту Євро мало хто міг подумати, що міцна Данія після двох турів не набере очок в групі і буде боротися за виживання. Але реанімація Еріксена в матчі з Фінляндією (0:1) та втрачена перемога над Бельгією (1:2) поставили жителів півночі в складне становище. У Копенгагені тільки виграш у Росії залишав їм шанси на плей-оф. І вони перевиконали програму – 4:1!

Дивіться огляд матчу

Перші пів години на полі "Паркена" минули досить рівно – данці розгойдувалися, а росіяни, мабуть, не хотіли ризикувати – їх влаштовувала й нічия. Але на 38-й хвилині 20-річний Міккель Дамсгор взяв на себе ініціативу на вході в чужу штрафну і забив чудовий м'яч обвідним ударом. Воротар збірної РФ Сафонов навіть не стрибав.

А після перерви перевага Данії зміцнив Юссуф Пулсен, виводячи сіверян в 1/8 фіналу.

Та це був ще не кінець. На 70-й хвилині Дзюба з пенальті скоротив рахунок.

Пропущений гол лише розізлив данців. На 79-й хвилині Крістенсен забив неймовірним ударом з-за меж штрафного.

А на 82-й хвилині швидка контратака данчан привела до голу Меле, який увійшов до штрафного, підробив м'яч і пальнув по воротах, зробивши рахунок 4:1 на користь збірної Данії.

Нагадаємо, що лідер групи B Бельгія достроково гарантувала собі місце в плей-оф. А після перемоги 2:0 над фінами і виграла квартет. Данія вийшла в 1/8 фіналу з другого місця, Фінляндія – третя, а для Росії Євро завершено.

Раніше Росії радили тягнути час в матчі з Данією, щоб вийти до плей-оф.